+90 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Kumlama Cam Filmi

Kumlama Cam FilmiKumlama Cam Filmi Nedir ?

Özellikle işyerlerinde dekoratif amaçlı olarak kullanılan kumlama camlarının görüntüsünü elde edebilmek için kullanılan yöntemlerden birisi de kumlama cam filmi kullanmak olmaktadır. bu yöntem ile normal bir camın üzeri kumlama folyo ile kaplanmakta ve bu sayede de kumlama cam görünümü elde edebilmek mümkün olmaktadır. Peki bu camlar nerelerde kullanılmakta ve faydaları nelerdir gibi sorulara cevap arıyorsanız bu durumda yazımız içerisinde sizlere bilgilendirmelerde bulunalım.

Şık Görünüm

Kumlama cam filmi kullanılarak elde edilen kumlama camlar ağırlıklı olarak ofislerde kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise estetik açısından son derece güzel görünüme sahip camların ortaya çıkmasıdır. Bu kapsamda odalar arasına duvar örmektense bir kumlama cam ile ayırmak hem ortamı çok fazla daraltmamakta hem de aynı zamanda şık bir görünüm katmaktadır.

Bu camlar sayesinde hem ses hem de ısı yalıtımı başarılı bir şekilde sağlanmaktadır. Dolayısıyla çalışma ortamlarının standartları da bir hayli yükselmiş olmaktadır. Sizler de sadece bir cam filmi çektirerek bu avantajlara sahip olabilirsiniz.

Desenli Görünüm ve Arkasını Göstermeme

Kumlama cam filmlerini istediğiniz şekilde çektirebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu kapsamda ortaya son derece şık bir görünüm çıkmaktadır. Bunun yanı sıra filmin arkayı göstermeme özelliği sayesinde de dikkatlerinizin dağılmasının da önüne geçilmektedir.

Ayrıca bu film sayesinde camın her bir uzvu birbirine sıkı bir şekilde bağlanmaktadır. Bu kapsamda herhangi bir darbe alması halinde zarar görmesi normal camlara göre daha zor olmaktadır. Eğer çok şiddetli bir darbe alınırsa bu durumda da cam kırılsa dahi parçalara ayrılmamaktadır. Bu sayede de çevresindeki kimselere zarar vermesinin önüne geçilmiş olmaktadır.

Kumlama Cam Fiyatları

Yukarıda özelliklerine değindiğimiz kumlama camın fiyatları hakkında da sizlere kısa bir bilgilendirmede bulunalım. Bu kapsamda kumlama cam fiyatları camın büyüklüğüne göre değişiklik arz etmektedir. camın boyutu arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Ayrıca seçeceğiniz desenli cam folyoları da fiyatın artmasına neden olabilir. Bu konuda en doğru fiyatı ise işin ustaları verecektir. Ücretsiz bir şekilde yapılacak keşfin ardından fiyat da netlik kazanmış olacaktır.

[yasr_overall_rating size=”large”][yasr_visitor_votes size=”large”]

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
Kumlama Cam Filmi Fiyatları
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star