0212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Aynalı Cam Filmi

Aynalı-Cam-Filmi-Fiyatları-300x257

Aynalı Cam Filmi Nasıl Kullanılmalıdır?

Aynalı  cam filmi, ev, ofis, bina, gibi yerlerde kullanıma uygun olarak üretilmiştir.  Firma ve iş yerlerinde dışarıdan içerinin görünmemesi için kullanılan cam filmi, çeşitli renkleri ile tam bir ayna etkisi yaratarak içeriden dışarısını gösterirken dışarıdan içerisi göstermez, Ev için cam filmi, kullanılmasını önermekteyiz ev içerisinden dışarısı çok rahat görünerek gün içerisinde perde kullanma ihtiyacını minimuma  indirmekte’dir.  Aynı zamanda güneşi kesen cam filmi, olarak  bilinen cam filmi ürünlerindendir. Güneşi %82 oranında keserek yaz ve kış aylarından ferah bir çalışma veya oturma ortamı yaratan bir üründür. Kış aylarında ise camlardan gelen soğuk havayı içeriye almayarak bütçenizi ayarlamakta sizlere yardımcı olmaktadır. Her zaman binanızı bir plaza havasına kavuşturmanız mümkündür ayna görevi gören aynalı cam kaplama ile ev için içeriyi göstermeyen cam filmi, olarakta kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Aynalı cam filmi, günümüzde en buyuk problemlerinden biri olan güneşin zararlı uv ışınlarını  kesmek üzere yüksek teknolojili fabrikalarda uzun sureli ar-ge çalışmaları sonucu üretilmiş olan,profesyonel  bir üründür.  Aynalı cam filmi; jaluziler,perdeler cam kepenkleri gibi güneşi kesmek için kullanılan ürünlerden  çok daha faydalı ve etkili ve ayni zamanda daha az maliyetlidir.  Ürünlerin bir diğer özelliği ise  uygulandıktan sonra kolay silinmesidir.
Aynalı cam filmi uygulamasının müşteri memnuniyeti oranı çeşitli araştırmalar  sonucu %90 oranlarına varmaktadır.

Aynalı Cam Filmlerinin Özellikleri

  • Hem UV ışınlarına hem de güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar,
  • Camınız kırıldığında eşyalarınız ve insanlar zarar görmeden cam parçalarının dağılmasını önler,
  • Çok net bir görüntü ortaya çıkarır,
  • Enerji tasarrufunu maksimum şekilde sağlarsınız,
  • Uzun yıllar dayanıklıdır ve kolay uygulanır,
  • Soyguncular için caydırıcı bir yöntemdir,
  • Yaralanmaları azaltır,
  • Güneş ışığının yaklaşık %20’sini yansıtır.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Bu gibi birçok özelliği olan ve çeşitleri, oldukça basit bir şekilde uygulandığı gibi, bütçenizi de zorlamayan bir güvenlik önlemidir. Aynalı cam filmi fiyatları, fiyatlandırma yaparken yapılan ve uygulanan cam filmine göre hesaplanarak fiyatlandırması yapılmaktadır. Fiyatlandırmada dikkat edilmesi gereken husus ise filmin ebatı ile camın en veya boyu kısa olan tarafı ile toplanarak yapılmaktadır. Bir çok ebatlarda aynalı cam filmi, bulunmaktadır. Firmamızda birden fazla ebatlarda cam filmleri bulabilirsiniz.

 

Değerlendirme
2017
İncelenen Makale
Aynalı Cam Filmi Firması Fiyatları
Yazarın Puanı
51star1star1star1star1star