+90 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi

İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi

Pencerelerde tercih edilen ev için içeriyi göstermeyen cam filmi çeşitleri, özellikle çok katlı binalarda kullanılan ve görsel olarak olduğu kadar güneşin zararlı etkilerinden korumasıyla da bilinen ürünlerdir.

Pencere cam filmleri, özellikle iş yeri binalarında kullanılan ürünlerdir. Mavi ve lacivert olan ürünler, UV ışınlarının zararlı etkilerini %90 oranında azaltarak, ofislerde rahat bir şekilde çalışma imkanı sunar. Cam filmi uygulanan birçok alanda kolay bir şekilde dekorasyon sağlanırken, iç mekanlarda ise daha net bir dış görünümün sağlandığı bilinmektedir.

Pencere cam filmleri kullanarak dış mekanlarda en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz dekoratif stiller kullanarak memnun kalacağınız bir sonuç alabilirsiniz.

Ev İçin İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi Özellikleri

Pencere cam filmlerinin genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Resmiyet ve gizem katmak gereken durumlarda iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır,
 • Güvenlik, kumlama ve buzlu Ev İçin İçeriyi Göstermeyen cam filmi olarak birçok değişik özelliği bulunabilir.
 • Ekonomik ve pratiktir,
 • Mekanın dış özelliklerini de iyi bir şekle sokar.

Birçok kolaylık sağlayan cam filmlerinin uygulanması için gereken alanın belirlenmesi ve sonrasında uygulamanın yapılması oldukça kısa süren bir zamandır. Bu yüzden her zaman bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Ev İçin İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi Nerelerde Kullanılır?

Pencere cam filmleri sadece pencerelerde değil, kapı ve iç mekanlardaki cam kapılarda da kullanılmaktadır. Eskiden tuvalet ve banyolarda birinin var olup olmadığını gösteren cam filmleri, dekorasyon için vazgeçilmez bir araç olarak tercih edilmektedir.

En iyi uygulamanın yapılacağı cam filmleri ile memnun kalacağınız birçok alanda gizemli görünüm sağlayabilir, pencerelerden sızan güneş ışınlarını en iyi şekilde engelleyebilirsiniz.

Ev İçin İçeriyi Göstermeyen Cam Filminin Fiyatları Yüksek Midir?

Oldukça kaliteli görünen bu ürünlerin fiyatları da en ekonomik şekilde yararlanabileceğiniz şekildedir. Hem ucuz hem de etkileyici bir fiyatlandırma yapılan pencere cam filmi çeşitleri, metrekare bazında hesaplanmakta ve oldukça ucuz bir şekilde satın alınabilmektedir.

Düz ve karartmalı şekillerde kullanılabilecek olan cam filmleri gibi, desenli ve logo baskılı olan çeşitler de bulunmaktadır. Bu ürünlerin nerede kullanılacağının belirlenmesi için ihtiyacınız olan alandaki ihtiyaçlarınızın belirlenmesi söz konusu olmaktadır.

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star
04 Aralık 2017
5.507 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM

 1. Ayah dedi ki:

  Merhaba birşey soracağım lütfen cama filim cekmek istiyorm dıştan görünmeyen filim varmı güneş görmüş ama karanlık biraz iceriside dışarıyı görecek

  1. camfilmci-murat dedi ki:

   Merhaba güneş kontrol cam filmi mevcut içeriyi karartan güneşi kesen cam filmidir. Açık Tonda aynalı cam filmi gümüş dediğimiz model ise güneşi kesmez aynı zamanda içeriyi göstermez dışarıdan ayna gibi durur..

 2. begüm duygu dedi ki:

  nedir mesela fiyatı murat bey

 3. begüm duygu dedi ki:

  Fiyatı nedir murat bey

  1. camfilmci-murat dedi ki:

   Merhaba Begüm hanım istediğiniz ürünün fiyatları kalitesine göre değişmektedir. iletişim sayfamızdan satış danışmanı arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Teşekkürler….

 4. nbhtttt dedi ki:

  merhaba ev içini göstermeyen gündüz değil de gece ışık yanınca gözükmez mi

  1. camfilmci-murat dedi ki:

   Merhaba ışık yanınca içerisi gözükür geceleri

BİR YORUM YAZIN