0212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Dekoratif Cam Filmi

Dekoratif Cam Filmi Nerelerde Kullanılmalıdır

Dekoratif cam filmi, bir çok yerde kullanılabilir dekoratif cam filmi fiyatları, ile uygun olarak üretilen fakat çeşitli desen, ve şeritleri, ile fiyatları, değişim gösterebilir. Ofis, işyeri, bina, dış ve iç cephe, otel, gibi yerlerde kullanılarak yapıldığı ortamda farkını ortaya koyarak güzelliği ile göze hitap etmektedir. Her ebat ve boyuta var olan dekoratif cam filmi, sonsuz renk seçeneği ile vektorel çalışma ile şirket logolarınızı ve motiflerinizi camlara özel olarak uygulamaları yapılmaktadır. İster çizim siz yaparak isterseniz düşüncelerinizi bizler ile paylaşarak bizler çizimleri yaparak sizlere sunmaktayız. Dekoratif cam filmi, buzlu, ve kumlu, görünümü ile ofis, içerisinde uygulama yapılarak çalışanların dikkatinin dağılmadan  çalışmasını sağlıyarak performans artırımı sağlayabilirsiniz..

Dekoratif Cam Filmi Nedir?

Dekoratif cam filmi, şeritli, ve desenli, cam filmi, olarakta bilinir fakat desenli cam filmi, değildir. ! Dekoratif cam filmi, ofis için, en çok tercih edilen üründür.  Ofis içi ve dışında oda ayıraçlarında kullanılarak gerek şerit, gerek yarım buzlu, gerekirse motifleri ile birbirlerinde farklı olarak binlerce tarz ve şekil vererek camlara uygulamaları yapılabilme özelliğine sahip olan ürün aynı zamanda görünmesini ve dikkatin dağılmasını  istemediğiniz odalara ve ofis ayıran cam bölmelere yaptırabilirsiniz.

Dekoratif Cam Filmi Kullanımı Ve Temizliği ?

Dekoratif cam filmi, kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Temizliği ise şeritlere dikkat edilerek  temizlenmeli ve sadece bez ile silinmeli aksi taktirde şeritler ve motifler bozularak deforme olarak garanti dışı kalmaktadır.