+90 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Uv Filtreli Cam Filmi

Uv Filtreli Cam Filmi Güneşi Kesermi?

Uv filtreli cam filmi, güneşin zararlı ışınlarından korunmak için camlara uygulanabilir. Aynalı Cam filmi ve güneş kontrol cam filmi ile de uv filtresi görevi görmektedir mobilya perde gibi eşyalarınızın solmasını engelleyen uv filtreli cam filmi fiyatları, ile uygun olup her cama uygulanabilir. Uygulandığı ortamda şeffaf olması ile camda film yokmuş gibi durur şeffaf olması özelliği ile içerisini karanlık yapmayarak ev, veya ofislerinize çok rahat olarak yapılabilir.

Uv Filtreli Cam Filmi Nasıl Kullanılır

Uv filtreli cam filmi, kullanılırken şeffaf olduğu için camda film olduğu belli olmadığı için silme işlemlerinde temizlik yapılırken cam sil ile bezle temizlenebilir böylelikle çizilmez olan Amerikan cam filmi, ile temizlik işlemlerini yapabilirsiniz. Uv filtreli cam filmi, ile güneş ısısını kesmez sadece ultura viyole ışınlarını keser eşya, mobilya, perde, vitrindeki ürünlerin solması ve bozulması gibi ürünlerinizi korumanızı sağlar.

Uv Filtreli Cam Filmi Fiyatları

Uv filtreli cam filmi fiyatları, ile uygulama esnasında cam filmi, ebatına göre hesaplanır böylelikle cam filmi, uygulaması yapıldıktan sonra ölçüm yapılarak hesaplanır. Günümüzde mimari açıdan estetik görünmesiyle bir çok sorun ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle güneş ısısını ve uvyi kesmeniz için en ideal cam filmi aralarında tek ürün olarak bilinir..

Güneşi Geçirmeyen Cam Filmi

Sizlere güneşi Geçirmeyen cam filmi hakkında bilgi vermeden önce, cam filmini açıklamak daha doğru olacaktır. Cam filmleri genellikle evlerde ve arabalarda kullanılmaktadır. En temel amacı güneşi engelleyerek ortamın sıcaklığını normal tutmaktır. Bu filmler güneş ışınını geçirmemek üzere tasarlanmıştır. Zararlı ışınların ortalama yüzde 99’unu azaltır. Güneşin parlaklık oranını da yüzde 92 civarında engeller. UV ışınlarını engelleyerek ortamın uygun ısıda kalmasını sağlar. Güneşi Geçirmeyen Cam Filmi

Sizlere güneşi Geçirmeyen cam filmi hakkında bilgi vermeden önce, cam filmini açıklamak daha doğru olacaktır. Cam filmleri genellikle evlerde ve arabalarda kullanılmaktadır. En temel amacı güneşi engelleyerek ortamın sıcaklığını normal tutmaktır. Bu filmler güneş ışınını geçirmemek üzere tasarlanmıştır. Zararlı ışınların ortalama yüzde 99’unu azaltır. Güneşin parlaklık oranını da yüzde 92 civarında engeller. UV ışınlarını engelleyerek ortamın uygun ısıda kalmasını sağlar.

[yasr_overall_rating size=”large”][yasr_visitor_votes size=”large”]

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
UV Filtreli Cam Filmi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star