0212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Sık Sorulan Sorular

Aynalı cam filmi ışık yakılınca içerisini gösterirmi?
Aynalı Cam filmi, gün içerisinde içerisini ışık yakılsa dahi içerisini göstermez fakat akşamları ışık yakıldığı taktirde içerisini gösterir göstermesinin sebebi cam filmleri, tam olarak gece gündüz olayı olduğu için kumlama, ve buzlu, folyo, gibi cam filmler içerisini ve dışarısını göstermez.
Cam Filmi Temizliği nasıl olur
Temizlik yapılırken ıslak veya nemli bir bez ile uzun yıllar temizlenerek kullanılır. Aşırı kimyasal madde ile silindiği taktirde yanma bozulma ve solma gibi şeyler olabilmektedir.
Hatalı Giriş
Dekoratif cam filmi, hazır olarak mevcuttur fakat vektorel çalışma ile istenilen desen şerit ve motifleri kumlama, cam filmini kullanarak sonsuz desen ile her ebat ve boyutlarda ayarlanarak uygulamaları yapılabilmektedir.
Cam Filmi nedir?
Cam filmi, metalik polyaster ve mürekkep karışımı ile yapılmaktadır. İlk yapan ülke Amerika olup uzak doğu ülkeleri taklit ederek halen hazırda cam filmleri, üretimine devam etmektedir.
Ucuz Cam Filmi Hangisidir
Firmamız Amerikan cam filmi, dışından herhangi bir uzak doğu ürünleri kullanmamaktadır. Kullanmak isteyen müşterilerimize’de kullanmamayı tavsiye etmekteyiz uzak doğu ürünleri %100 kansorijen madde barındırarak sağlığınızı tehlikeye sokmaktadır.