+90 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

One Way Vision Cam Filmi

One Way Vision Cam Filmi

One Way Vision Cam Filmi

Günümüzde işletmeler için One way vision cam filmi uygulamaları çok büyük avantajlar sunmaktadır. Bu işlem yaşam ve çalışma alanlarının geniş cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamalarında kullanılan sistemdir. Ülkemizde bu sistemi kullananlar arasında delikli folyo olarak bilinmektedir.  Bu uygulama yapışkanlı PVC ile gerçekleştirilmektedir. Bu yapışkanın kalınlığı 0.15 – 0.2mm aralığındadır. One Way Vision’ın delikli olmasının ana sebebi ise camın içinden bakıldığında dışarıyı sanki yapışkan yokmuş gibi göstermesidir.

One Way Vision Cam Filmi Uygulama Şekli

One Way Vision cam filmi uygulamasının gerçekleştirileceği camların ölçüleri alındıktan sonra sıra uygun folyonun üretimi yapılmaktadır. One Way Vision hizmetinde alanında uzman bilgisayar grafikerlerini talebe göre reklam uygulamasını tasarlamaktadırlar. One Way Vision cam filmi uygulamasında bu nokta kritik öneme sahiptir. Yapılacak yanlış baskı veya üretim uygulama esnasında kendini belli edecektir.

Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise One Way Vision işlemi yapılacak camların; alan hesaplamasının ve kenar kısımlarının çok iyi hesaplanması gerekmektedir. Kenar kısımlara logonun ve resmin gelmemesi oldukça önemlidir. One Way Vision için gerekli ölçülendirme yapıldıktan sonra Dijital Baskı makinesinde basılır. One way vasion cam filmi uygulaması bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

One Way Vision Kullanım Alanları

Geniş cam yüzeylere sahip olan ofislerde sıklıkla kullanılabilmektedir. Dış cephe, vitrin, bölmelerde ve kapı gibi alanlarda da kullanımın ile dışarıdan içerisinin görünmesi engellenerek oldukça çalışma kolaylığı sağlanmaktadır. Özellikle Kuaför veya ofis alanlarında bu alanların  hizmet özelliklerini yansıtacak şekilde tasarımlar yapılarak bu cam filmleri uygulanabilmektedir. One way vision cam filmi kullanım alanları bu şekildedir.

One Way Vision Avantajları Nelerdir?

One way vision cam filmi avantajları ise şu şekildedir;

  • Görsellik anlamda daha şık ve modern bir görüntü sağlamaktadır
  • Tanıtım veya iş ile ilgili reklam faaliyetlerinin yapılmasını sağlamaktadır.
  • Dış bölgeden iç bölgenin görülmesini engellerken içeriden bakıldığında dışarısı kolaylıkla görülmektedir.
  • Yapışkanlı olması sayesinde istenildiğinde çıkartılarak farklı uygulamalarda kolaylıkla yapılabilir.
  • Diğer cam filmi uygulamalarına göre güneş ışıklarını çok daha fazla kırmaktadır. Bu oran yüzde 99 civarındadır.
  • Binaların daha serin olmasını sağlayarak enerji tasarrufu da sağlamaktadır.

 

 

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
One Way Vision Cam Filmi
22 Mart 2018
82 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN