+90 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Güneş Kontrol Cam Filmi Nedir

Güneş Kontrol Cam Filmi Nedir

Güneş Kontrol Cam Filmi Nedir?

Güneş kontrol cam filmi nedir bir çok insanın yaz aylarında aşırı sıcaktan bunalması perde jaluzi gibi güneşi engelleyen yardımcı araçlar kullansalar dahi sıcaklığın önüne geçememektedir. Aşırı ısı ve ofis ortamında bilgisayar ekranlarının yansıma yapmasından dolayı çalışma performanslarının düşmesine sebep olan güneş ısısı güneşi engelleyen cam filmi ile ısıyı engellemek mümkündür üç yüz çeşit renk’ten fazla tonu bulunan cam filmlerinin tamamı çeşitli özelliklere sahiptir.

Güneş Kontrol Cam Filmi Nerelerde Uygulanır

Güneş kontrol cam filmi ofis ev bina gibi yerlerde sıklıkla kullanılmakta olup otel okul plaza gibi yerlerde oldukça tercih edilmektedir. Cam filmi günümüzde hızla yükselen binalar mimari açıdan şık durması ve dış cephesi komple cam olması ile birlikte bir çok problemi beraberinde getirmektedir.

Isı ve ışık problemi başta olmak üzere içerinin görünme çalışanların veya ev ortamında rahatsızlık oluşturmaktadır. Aynalı ve koyu tonda olan cam filmleri içeriden dışarıyı dışarıdan içeriyi göstermeyerek mahremiyetinizi gizlemenize ve rahat etmenizi sağlamaktadır.

Güneş Kontrol Cam Filmi Kullanımı Ve Temizliği

Cam filmleri uygulama yapıldıktan sonra kurumaya bırakılmakta ve hemen temizlenmemesi gerekmektedir kimyasal sıvı ile uygulama yapıldığı için maksimum üç veya dört gün içerisinde kurumaktadır. Cam filmi kuruduktan sonra temizlik yapmak isterseniz kullanılması gereken cam bezi kağıt havlu kullanılabilir cam suyu veya sabunlu su ile temizleyebilirsiniz. Hiç bir kimyasal madde camlara sürülmemesi gerekmektedir tine asiton cif çamaşır suyu vs gibi yanıcı ve yakıcı maddeler cam filmi ile temas ettiği taktirde cam filmini yakar ve bozar kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir.

Güneş Kontrol Cam Filmi Fiyatları Pahalımı’dır ?

Güneş kontrol cam filmi pahalı bir ürün değildir. Fakat uygun orta kalite veya en iyi kalitede olan ürünler fiyat olarak değişkenlik göstermektedir. Aşırı güneş gören güney cephelerde en iyi kalitede cam filmlerini önermekteyiz daha uzun ömürlü atma ve solma gibi durumlar ile karşılaşmamak için en iyi cam filmlerini kullanmanızı cam filmcisi olarak sizlere önermekteyiz. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
Güneş Kontrol Cam Filmi Nedir
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star
27 Mayıs 2018
80 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

BİR YORUM YAZIN