+90 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi

Genellikle güneş ışığı geçirmeyen cam filmi arabalarda, evlerde ve ofislerde kullanılmaktadır. Günümüzde yapılan binalarda geçmişe göre daha fazla cam kullanılmaktadır. Camların yararları kadar zararlarının da olduğu unutulmamalıdır.  Güneşin sürekli yansıdığı eşyalarda zamanla solma ve sararma meydana gelmektedir. Ancak kullanılan cam filmleri ile camlarınızın, güneş ışınlarını geçirip geçirmemesini ayarlayabilirsiniz.

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi Yakıt Ekonomisine Katkı Sağlar

Araç içinin soğuması için kullanılan klimalar çok güç sarf etmektedir. Bu sebeple araç hem klima için hem de hareket etmek yakıt harcamak durumunda kalacaktır. Araçlarda cam filmlerinin kullanılması araç içinin istenilen düzeyde sıcak veya soğuk kalmasını sağlayacaktır. Bu sebeple yakıt konusunda tasarruf yapabileceksiniz. Bu da yakıt ekonomi alanında ciddi katkıların yapılabileceği anlamına gelmektedir.

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi Fiyatları

Sizlerinde bildiği gibi güneş ışığı geçirmeyen cam filmi fiyatları kullanılacağı alana göre değişkenlik göstermektedir. Cam filmi yaptırmak istediğiniz alanın metrekaresi ölçülerek size net fiyat verilir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız lütfen bizimle en kısa süre içerisinde iletişime geçiniz.

Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi Radyasyondan Korur Mu?

Kış aylarında bile güneşin yaydığı radyasyonu almaya devam ederiz. Bu radyasyon sadece yaz aylarında devam eden bir durum değildir. Kış aylarında da bu durum devam etmektedir. Kaliteli güneşi geçirmeyen cam filmleri sayesinde artık güneşin yaydığı radyasyonları almak zorunda değilsiniz.

UV Işınları Engelleyen Cam Filmi

Güneş ışığını geçirmeyen cam filmleri, UV ışınlarını yüzde 99 oranında engeller. Her yıl ortalama 97 kişi güneş ışınlarının yaydığı zararlı UV ışınlarından dolayı kansere yakalanmaktadır. Vücudun açık bölgelerine değen güneş ışınlarının kanser yapma olasılığı sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da vardır. Bilindiği gibi güneş ışığı geçirmeyen cam filmi yararı çok fazladır. Bunların en başında enerji masrafını azaltması gelmektedir. Kışın özellikle evlerde ve arabalarda soğuğun içeriye girmesini önleyerek ortamın sıcak kalmasını sağlar. Yazın ise hava ne kadar güneşli olursa olsun içeriye güneşin girmesini önleyerek ortamı serin tutar.

Değerlendirme

 

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
Güneş Işığı Geçirmeyen Cam Filmi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star
21 Aralık 2017
1.582 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN