+90 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Çanakkale Cam Filmi

Çanakkale Cam Filmi

Çanakkale Cam Filmi

Çanakkale cam filmi kullanarak aracınızı güneşin zararlı etkilerinden koruyabilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Cam filmleri aracınızın camlarını çizilmelere ve aşınmalara karşı koruyacağı gibi özellikle yazın olumsuz hava koşullarından da koruyacaktır.

Çanakkale Oto Cam Filmi

Oto cam filmleri pek çok araç sahibi tarafından tercih edilen koruyucu ürünlerdir. Bu ürünleri bir ustaya gittiğiniz takdirde birkaç saat içinde yapabilmektedirler. Bu cam filmleri hazır olarak rulolar halinde alınarak araç camına yapıştırılmaktadır. Çanakkale oto cam filmi kaplatmak istiyorsanız filmin ne kadar siyah olması konusunda bir karar vermelisiniz. Yüzde yüz siyah camlar yasal değildir. Bu nedenle %5’ten başlayarak renk tonu açılmaktadır. Bu ton yüzde 60’lara kadar açılabilir. Böylece tamamen siyah değil hafif karanlık camlara sahip olabilirsiniz.

Çanakkale Kaput Koruma

Aracınızın parlak yeni ve pürüzsüz kaputunun ilk günkü gibi kalmasını istiyorsanız bunu Çanakkale kaput koruma ile sağlayabilirsiniz. Araç üzerine yapıştırılan koruma filmleri pek çok katmandan oluşan ancak oldukça ince olan ürünlerdir. Bu ürünler popüleritan ya da PVC olabilmektedir. Seçiminizi yaparken ürünlerin özelliklerine dikkat etmelisiniz. Sararma yapmayan, daha uzun süre dayanıklı olan ve daha ince olanlar her zaman daha avantajlı olacaktır.

Çanakkale Bina Cam Filmi

Binaların dış cephelerinin cam olması halinde bu camlara da cam kaplama filmi uygulanmaktadır. Ancak bu filmler araçlarda kullanılan filmlerden farklılık göstermektedir. Çanakkale bina cam filmi 240 derece sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Böylece olası bir yangın halinde binayı daha uzun süre koruyabilecektir. Ayrıca bu filmler güneş ışınları için bir süzgeç görevi görmektedir. Yani zararlı UV ışınlarını geçirmemektedir. Bu durum evdeki sıcaklığı sabit tuttuğu gibi güneşin eşyalar üzerindeki ağartıcı etkisini de önlemektedir.

Çanakkale Oto Cam Filmi Toptancı

Oto cam filmleri kullanıcısı ya da satıcısı iseniz tüm Türkiye’ye uzun yıllardır profesyonel hizmet sunan firmamızdan alım yapabilirsiniz. Böylece Çanakkale oto cam filmi toptancı arayışınıza da son verebilirsiniz. Pek çok markaya ait binlerce çeşit ürün çeşitli sınıf ve kalite standartlarına sahip ürün portföyümüzde mevcuttur. Toptan fiyat avantajı ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

[yasr_overall_rating size=”large”][yasr_visitor_votes size=”large”]

13 Haziran 2018
43 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN