+90 212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Cam Filmcisi

Cam Filmcisi

Cam Filmcisi

Ev ve ofislerde dış mekan tasarımı olarak uygulanan cam sistemlerine yapılan farklı uygulamalar, buzlu cam filmi olarak bilinir. İç ve dış mekanlardaki cam kapılar ve pencerelerin daha özel ve görünmez olmasını sağlayan buzlu cam filmleri ile hem görsel olarak hem de kullanım açısından uygun olan bir dekorasyon stili de sağlanmıştır. Buzlu cam filmi uygulanan alanlarda firmanın yazısı ve logosu da uygulanabilmektedir.

Özellikle cam filmi yapılacak olan alan ofis içindeki bir oda ya da bölme ise, bu alana birçok isim yazılabilir ve firmayla ilgili logolar yazılabilir. Kolay bir şekilde uygulanan cam filmini cam filmi ustaları kısa sürede uygular.

Cam Filmci

Buzlu cam filmleri cam kapılar ve pencerelerde uygulanabilir. Başta iç mekan bölmeleri olmak üzere birçok yerde kolay bir şekilde dekorasyonu değiştirmeye yarar. Buzlu cam filmleri ile kısa sürede bölümlenecek olan ofisler her zaman şık ve pratik bir şekilde düzenlenebilir.

Buzlu cam filmlerinin kullanıldığı birçok farklı alanda, ihtiyacınız olan uygulamayı sağlayan cam filmleri ile kısa sürede mekanlarınızı bölebilirsiniz. Sadece iç mekanlarda değil, mekanların dış alanları ve camlarda da kullanılan buzlu cam filmleri, kısa sürede uygulanabilir olma özellikleri ile her zaman çok sık tercih edilen ürünlerdir.

Cam Filmleri

Buzlu cam filmi fiyatları oldukça ekonomiktir. Bu yüzden fiyat açısından oldukça uygun olan buzlu cam filmini yaptırmak isteyenler ekonomik bir şekilde uygulama yapabilir. Cam filmini uygulayacak olan kişilerin bu konuda tecrübe sahibi kişiler olduğu bilinirken, cam filmi uygulaması konusunda da eğitimleri olduğu bilinmektedir.

Cam Filmi Fiyatları

Cam filmi alınırken uygulama dahil edildiğinde fiyatlandırma metrekare ölçüsüne göre yapılmaktadır. Camların temizliğinin sağlanması ve uygulama süreci oldukça kısa sürmektedir.

Cam Filmi Çeşitleri

Düz buzlu cam filmleri dışında, logolu ve yazılı olan cam filmleri de çok sık tercih edilmektedir. Özellikle şirketlerle yazılı olanlar ve çiçek desenli olan buzlu cam filmi çeşitleri çok sık tercih edilmektedir. Cam filmi uygulaması ile kısa sürede mekanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

 

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
Cam Filmcisi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star
21 Aralık 2017
254 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Ali dedi ki:

    Fays kaplamada su izi yada kireç tutuyormu.banyoda kullanmak istiyorum

BİR YORUM YAZIN