0212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Kumlu Cam Filmi

Kumlu Cam Filmi

Kumlu Cam Filmi

Cam filmi çeşitlerinden  cam filmi kendisine pek çok yerde kullanım alanı bulmuştur. Kumlama ya da buzlu cam filmi olarak da bilinen kumlu cam filmleri dekoratif amaçlı, ışığı kesme amaçlı, duşakabin gibi görseli kesme amaçlı kullanılabilmektedir.

Dekorasyon ya da alan bölme amaçlı kullanılan cam filmlerinin arka tarafı gösterme derecesi dilediğiniz gibi ayarlanabilmektedir. Cam kumlama desenleri arzuya göre ayarlanabilmekte olup, kişiye özel tasarımların yapılması mümkündür.

Kumlu Cam Filmi Uygulama Alanları

Dekoratif amaçlı kullanıma uygun olan  cam filmi kullanım alanları öncelikle ofislerde cam bölmelerdeki görselliği ve geçirgenliği ayarlamak amaçlıdır. Aydınlık, ferah bir çalışma ortamı, rahatsız edici bakışlardan uzak hale getirilebilir.

Desen ve görüntü geçirgenliği ayarlanabilen  cam filmi kullanımı ile ofisler kasvetli ve karanlık ortamlar olmaktan uzaklaştırılmaktadır. Görsel olarak estetik bir görünüm sağlayan kumlu cam filmleri genellikle şeritli cam filmi olarak da adlandırılmaktadır.

Estetik görünümlü ferah bir ortam sağlayan kumlu cam filmi kullanımı ile camların dayanıklılık düzeyleri de artırılmaktadır. Camın kırılması gibi bir durumda film cam parçalarını tutacağı için dağılma söz konusu olmayacaktır.

 

[Toplam:7    Ortalama:5/5]
09 Ekim 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN