0212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Ev Pencere Cam Filmi

Ev Pencere Cam Filmi

Ev Pencere Cam Filmi Filmi

Aynalı cam filmleri, öncelikle plazalar gibi dış kaplaması cam olan işyerleri tarafından tercih edilerek piyasada yerini almıştır. Günümüzde ise ev pencere  cam filmi, kullanımı yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Dışarıdan içerisinin görünmediği ancak içeriden dışarısının göründüğü aynalı cam filmi çeşitleri arasında renk tonlarının kullanıldığı görülmektedir. Renksiz aynalı cam filmleri olduğu gibi, mavi, sarı gibi renklendirmelerin bulunduğu aynalı cam filmleri de mevcuttur.

Güneşin Zararlı Işınlarından Estetik Görünümle Korunun

Ofislerde yaygın olarak kullanılan aynalı cam filmlerinin evlerde de kullanımının yaygın olarak tercih edilmesinin en büyük sebebi, Aynalı cam filmi özellikleri arasında yer alan güneşin zararlı UV ışınlarını geçirmemesidir.

ev pencere  cam filmi geçirgenliğinin oranı tarafınızca belirlenebilmekle birlikte, en yüksek seviyedeki geçirgenliğe sahip olan aynalı cam filmi dahi evinizi zararlı güneş ışınlarından koruyabilecek yapıya sahiptir.

Dış cephede oldukça şık ve estetik bir görünüm sağlayan aynalı cam filmi kullanımının bulunduğu evlerin içi görünmediği için pencerelerinizi perdelerle kapatmadan ferah ve rahat bir ortama sahip olmanız mümkün olmaktadır.

 

32 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN