0212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Bina Cam Filmi

Bina Cam Filmi Nedir?

Bina cam filmi, binaların dış cephesinde kullanılan şeffaf camların gerek ısı gerek mahremiyet açısından uygulanan ürünler arasındadır. Günümüz yapılaşma işletme olarak ofis, ve bina, cam filmi, gibi cam filmleri, ile mahremiyetinizi gizlemeye yardımcı olan bir üründür. Mimari açıdan şıklık ve güzellik katarak içeriden dışarısı görünür dışarıdan içerisi gözükmez böylelikle dışarıdan içerisi gözükmeyerek dış gözlerin sizleri görmesini engelleyebilir rahat ve ferah bir ortam oluşturmanızı sağlar.

Bina Cam Filmi Nerelerde Kullanılır

Bina cam filmi, kullanımı ofis, ev, bina, işyeri, otel, gibi yerlerde sıklıkla kullanılır gerek aynalı cam filmi, ile dışarıdan aynalı olarak görünen ürünler sıklıkla kullanılırken mavi, siyah, cam filmi, gibi ürünlerde kullanılarak camlara renk, katarak dış cepheyi güzelleştirmenizi sağlar böylelikle mimari açıdan şık ve hoş görünüme sahip bina dış cepheleri oluşturabilirsiniz.

Bina Cam Filmi Fiyatları

Bina cam filmi fiyatları, ile diğer ürünlerden ayıran bir özellik ile fiyat konusunda oldukça caziptir. Cam Filmi fiyatları, arasında en uygunudur. Fiyat olarak camların ölçüleri ile filmin boyu toplanarak fiyatı çıkartılır. Çıkan metre kare ile ürün fiyatı çarpılarak fiyatlandırması yapılmaktadır.  Bina cam filmi, kullanılırken ve temizlik yapılırken dikkat edilmesi gerek hususlar arasında cam filmi, uygulama yapıldıktan sonra kuruma işleminin ardından temizlenebilir kuruma süresi ortalama 2 ila 3 gündür film kuruduğundan emin olduktan sonra nemli bez veya cam suyu ile silinebilir ..