0212 274 47 87

Sosyal Medyada Biz}

Aynalı Cam Filmi

Aynalı Cam Filmi

Aynalı  cam filmi, ev, ofis, bina, gibi yerlerde kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Firma ve iş yerlerinde dışarıdan içerinin görünmemesi için kullanılan cam filmi, çeşitli renkleri ile tam bir ayna etkisi yaratarak içeriden dışarısını gösterirken dışarıdan içerisi göstermez, Ev için aynalı cam filmi, kullanılmasını önermekteyiz ev içerisinden dışarısı çok rahat görünerek gün içerisinde perde kullanma ihtiyacını minimuma  indirmekte’dir. Aynalı Cam Filmi, aynı zamanda güneşi kesen cam filmi, olarak  bilinen cam filmi ürünlerindendir. Güneşi %82 oranında keserek yaz ve kış aylarından ferah bir çalışma veya oturma ortamı yaratan bir üründür. Kış aylarında ise camlardan gelen soğuk havayı içeriye almayarak bütçenizi ayarlamakta sizlere yardımcı olmaktadır.

Aynalı Cam Filmi Özellikleri

Aynalı cam filmi özellikleri, aynalı, olmasının yanında bir çok özellikleri bulunmaktadır. Güneşi kesmesi yüzlerce renk, seçenekleri dışarıdan içerisini göstermeyen cam filmi, gibi birden fazla özelliğe sahiptir dışarıdan tam bir ayna etkisi yaratmaktadır ve içerisini göstermez güneşi keserek güneşin içeriyi ısıtmasını engelleyerek ev, veya ofis, iş yeri, gibi yerlerde bilgisayar ekranının parlamaması ve ısıyı kesmek için uygun olarak uygulamaları camlara yapılmaktadır.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Aynalı cam filmi fiyatları, fiyatlandırma yaparken yapılan ve uygulanan cam filmine göre hesaplanarak fiyatlandırması yapılmaktadır. Fiyatlandırmada dikkat edilmesi gereken husus ise filmin ebatı ile camın en veya boyu kısa olan tarafı ile toplanarak yapılmaktadır. Bir çok ebatlarda aynalı cam filmi, bulunmaktadır. Firmamızda birden fazla ebatlarda cam filmleri bulabilirsiniz.